Zarezerwuj 884 310 035

Bike pointy

Wycieczki rowerowe

Nasza oferta

Wspólnie z portalem Traseo, który jest naszym partnerem, przygotowaliśmydla naszych klientów trasy rowerowe z możliwością pobrania ich w formie aplikacji. Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z nich.

Droga pod Reglami i Kościelisko - 10253

Trasę proponujemy dla osób chcących spróbować kolarstwa górskiego. Trasa biegnie szlakiem rowerowym pod reglami. Z Krupówek biegnie w kierunku skoczni, odbija w prawo i dalej prowadzi malowniczymi terenami z dwoma bacówkami, gdzie można skosztować oscypka, bundzu czy zyntycy. Trasa biegnie dawną Żelazną Drogą i przy wylocie Doliny Kościeliskiej odbija w kierunku Kościeliska. Skąd zjeżdża do Zakopanego.

Do Doliny Chochołowskiej - 10257

Jedna z najbardziej popularnych tras rowerowych. Prowadzi z Zakopanego przez Kiry, Dolinę Chochołowską, aż do schroniska na Polanie Chochołowskiej. Wracamy tą samą drogą, po wcześniejszym skosztowaniu oscypka w jednej z licznych bacówek mijanych po drodze.

MTB dla Wytrwałych - 10264

Trasa skierowana do miłośników MTB. Trasa biegnie przez Gubałówkę, gdzie odbija w szlak czarny w kierunku Płazówki i Kojsówki. Trasa poprowadzona terenem, dociera do Witowa, mijając po drodze urokliwą kaplicę Św. Anny na Płazówce. W Witowie skręca w lewo i kieruje rowerzystę do wylotu Doliny Chochołowskiej. Przerwa w schronisku na Polanie Chochołowskiej i do Zakopanego wracamy Drogą pod Reglami mijając po drodze bacówki i kilka ciekawych punktów widokowych. W Zakopanem biegnie obok skoczni i wraca do Krupówek.

Trasa Panoramiczna - 10265

Trasa wymagająca ze względu na podjazd do Bukowiny i Gliczarowa, ale wysiłek wynagrodzony jest widokami na panoramę Tatr. Jednak po tym jak jest podjazd, zawsze jest nagroda w postaci zjazdu. Trasa zjeżdża drogą, którą kolarze pokonują pod górkę, jednak my wybraliśmy wersję bardziej przyjazną. Trasa wraca do Zakopanego.

Pogórzem Gubałowskim - 10266

Trasa zawiera wyjazd wyciągiem na szczyt Gubałówki, skąd dalej prowadzi w kierunku Butorrowego Wierchu i prowadzi asfaltem w kierunku Nowego Bystrego, gdzie przez Suche podjazdem dociera do Zębu – najwyżej położonej wsi w Polsce – i dalej długi zjazd aż do Poronina. Trasa wraca do Zakopanego.

Premia Górska - 10267

Trasa stworzona dla rowerzystów z dobrą kondycją fizyczną. Trasa z Zakopanego biegnie do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie prowadzi dalej w kierunku Gronia i odbija w kierunku Białki Tatrzańskiej, skąd prowadzi podjazdem do Bukowiny. Na rondzie podąża za drogą w kierunku Cyrhli i wraca do Zakopanego.

Rowerem po Studencką Czekoladę - 10268

Podążając tą trasą, będziesz podziwiał Tatry Wysokie, a odpoczywając przy jednym ze słowackich sklepów kupisz tak znaną i lubianą Studencką Czekoladę. Zaczyna się w Zakopanem, biegnie dalej do Łysej Polany, następnie mijając Tatranską Javorinę w Podspadach odbija w kierunku Jurgowa, i odbija do Brzegów, gdzie po ostrym podjeździe dociera do Bukowiny Tatrzańskiej, gdzie czeka premia w postaci zjazdu aż do Poronina. Trasa wraca do Zakopanego.

Rowerowa Środa w Zakopanem - 10269

Trasa biegnie z Krupówek przez Równie Krupowe, dalej w kierunku Harendy. Wyjazd wyciągiem (koszt 7 pln), przejazd Pasmem Gubałówki przez Furmanową, część trasy biegnie Szlakiem Papieskim, który poprowadzony jest przez Gubałówkę i dalej Salamandrą do Kościeliska. Dalej trasa biegnie w stronę do Krzeptówek i przez ul.Kościeliską wraca do centrum Zakopanego.

Śladami Tour de Pologne 2011 - 10270

Każdy miłośnik roweru chciałby pokonać chociaż jeden etap Tour de Pologne. Ta trasa daje taką możliwość. Z Zakopanego prowadzi w kierunku Łysej Polany, gdzie odbija w drogę do Murzasichla, i dalej biegnie przez Poronin i w Zakopanem odbija w Drogę do Olczy, gdzie po ciężkim podjeździe udajemy się w kierunku centrum i trasa kończy się na finishu TdP z 2011 roku czyli pod skocznią.

Poznajemy Zakopane - 10271

Trasa obowiązkowa dla każdego turysty. Stworzona, aby można było poznać Zakopane na dwóch kółkach. Trasa startuje przy Krupówkach, biegnie obok Wielkiej Krokwi, dalej w stronę Jaszczurówki i odbija w kierunku Piszczor i Sanktuarium na Olczy. Trasa wraca w kierunku Antałówki z punktem widokowym, dalej Willa Witkiewiczówka, Pod Jedlami. Następnie wraca w kierunku centrum i przez Małe Żywczańskie docieramy do ul. Kościeliskiej, mijając po drodze Atmę, Stary Kościółek z Pęksowym Brzyzkiem i dalej Kolibę. Ostatni punkt trasy to Sanktuarium na Krzeptówkach i wracamy na Krupówki.